Asansörlü Nakliyat

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Kocaeli asansörlü nakliyat hizmeti ile üst katlarda yaşayan kişilerin taşınmalarının sorun olmasını önleyen Ayazlılar Nakliyat firmamız en yüksek katlara ulaşan özel asansör sistemleri ile hizmet vermektedir. Son teknolojiye sahip asansörlerimiz ile eşyalar için güvenli aynı zamanda konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Evinizi ya da ofisinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde taşınma günü geniş ekipler ile adresinize gelmekteyiz. Aynı zamanda bina önüne getirilen asansörün kurulumu ekimibiz tarafından yapılmakta ve test aşamasından sonra da eşyalar bu asansörler ile evinizden alınarak araçlara yüklenmektedir.

Eşyaların taşınma sırasında güvende olması ve zarar görmemesi için mutlaka yapılması gereken işlemlerden biri olan paketleme ve ambalajlama firmamızın bu konuda eğitimli ekipleri tarafından kaliteli malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Bu şekilde koruma altına alınan eşyalar testi yapılmış ve bir sorun olmadığı teyit edilmiş asansör tarafından araçlara alınmaktadır. Aracın içine özel istifleme yöntemleri ile yerleştirilmekte ve trafiğe çıktığı anlarda da koruma altında olması sağlanmaktadır.

  

 

Kocaeli Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Kocaeli asansörlü nakliyat hizmeti ile firmamız eşyaların güvenle ve aynı zamanda kısa sürede taşınabilmesini sağlamaktadır. Bu şekilde verdiğimiz nakliyat hizmetimiz için ilave ücretler almamakta modern teknolojiyi ihtiyaç duyuluyor olması halinde kullanmaktayız. Düşük kar marjı ile çalışmakta olan firmamızı tercih etmeniz halinde bütçenize uygun fiyatlar bulmanız sağlanmaktadır. Bu fiyatları da telefonda vermemekte adresinizde eşyaları gördükten ve gerekli bilgileri aldıktan sonra veriyor olmamız sayesinde nakliyat sonrasında ekstra maliyetler ile karşılaşmanızı önlemekteyiz. Taşınma sürecini yetkili arkadaşımızın yürütüyor olması sayesinde de sizlerin bu sırada eşyaların başında olarak zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.

Kocaeli asansörlü nakliyat hizmeti ile taşınma güvenli ve kısa zamanda gerçekleşiyor olmasına rağmen bu hizmetin verilmesi için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlardan ilki binanın yapısının asansörün kurulmasına uygun olması gerekmektedir. Dairenizden eşyaların alınıp asansörlere yüklenebileceği geniş bir balkon kapısı ya da pencerenin de olması bu hizmetin verilmesi için gereklidir. Aşırı rüzgarlı havalarda ise asansörlü nakliyatın yapılması mümkün olmamaktadır. Hava şartlarının uygun olmaması halinde düzelmesinin beklenmesi gerekmektedir. Eşyalarınızın güvende olacağı bir nakliyat hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.