Eşya Depolama

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Kocaeli Eşya Depolama nakliyat sektöründe verilen özel hizmetler arasında yer almaktadır. Sektörün köklü firmalarından olan Ayazlılar Nakliyat firmamız sahip olduğu güvenli, geniş ve konforlu depoları ile eşyalarını bir süre kullanmayacak kişilerin bu depolarda eşyalarını bekletebilmelerini sağlamaktadır. Ev ya da ofis eşyalarınızın bir kısmın belki de tümünü bir süre için kullanmayacak olduğunuzda bu eşyaların güvenle bekleyeceği bir yer bulmanız zor olabilir. Bu zorluğu firmamız verdiği depolama hizmeti ile ortadan kaldırmaktadır.

Eşyaların depolarımıza getirilmesi ve istediğiniz tarihte tekrar teslim edilmesi işlemini de firma olarak bizler istemeniz halinde gerçekleştirmekteyiz. Eşyaları teslim almadan önce paketleme ve ambalajlama yaparak koruma altına almakta ve bu şekilde nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Depolarımızda ise özel yöntemler ile istiflemekte ve diğer eşyalar ile karşıması gibi bir sorunun olmasını da önlemekteyiz. Eşyaları depolarımıza yerleştirmenizin ardından almak istediğinizde bundan bir hafta önce firmamızı haberdar etmeniz bizim o gün için hazırlık yapabilmemiz için önem taşımaktadır.

  

  

Sigortalı Depolama Hizmeti Vermekteyiz

Kocaeli Eşya Depolama hizmetini vermek için hazırladığımız depolarımızda bütün güvenlik önlemlerini almış olmamıza rağmen olabilecek sel, deprem, yangın gibi doğal felaketlerin önlenmesi mümkün olmamakta ve bu doğal afetlerde eşyaların zarar görmesi halinde ise sigortalı olarak hizmet veriyor olmamız sayesinde de oluşan hasar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Bunun dışında eşyaların depolarımızda olduğu süre boyunca zarar görmemesi için de şu önlemleri almaktayız.

  • Depolarımızda havalandırma sistemi bulunmakta ve nem, küf oluşmamakta eşyalara zarar vermemektedir.
  • Düzenli olarak ilaçlama yapılarak böcek ve haşerat oluşumunu önlemekteyiz.
  • Düzenli yapılan temizlik ile toz oluşumunu önleyerek eşyaların aynı bırakıldığı gibi yeni halleri ile kalmasını sağlamaktayız.

Kocaeli Eşya Depolama hizmetini almak isteyen kişiler bunun bütçelerine uygun fiyatlar ile olmasını tercih etmektedirler. Kocaeli merkezli olan firmamız da bu büyük şehrimizde depolama hizmeti almak isteyen kişilere en uygun fiyatlar ile çözümler sunmaktadır. Bunun için belli bir fiyat listesi bulunmamakta eşyanızın miktarına ve ne kadar süre için kalacağı gibi etkenler göz önüne alınarak size özel fiyat çözümleri sunulmaktadır. Hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi için on-lıne iletişime geçebilirsiniz.

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.