Hakkımızda

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Kocaeli’de yaşayan kişilerin nakliyat hizmetini üstün kalitede alabilmesi amacıyla uzun yıllar önce Ayazlılar nakliyat olarak çıktığımız yolumuzda kararlı adımlar ile yürümeye devam etmekteyiz. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli özellik ise gelişmeye ve büyümeye hiç durmadan devam eden bir firma olduğumuzdur. Profesyonel bir ekip ile hizmet veren firmamız için her müşterisi özeldir ve onun eşyalarının güvenliği birinci önceliğimiz olarak yer almaktadır. Eşyaların güvenli olarak taşınmasının yanında nakliyat süresinin de kısa olması beklentiler arasında yer almaktadır. Bizlerde hiç bitmeyen çalışma şevkimiz ile bu beklentileri karşılamak için yılın her günü kesintisiz olarak çalışmaktayız.

Ekiplerimizi genişletirken işini en iyi şekilde yapacak olan kişileri seçmekte ve gerekli eğitimleri vererek hata kabul etmeyen sektörümüzde işlerini mükemmel yapmalarını sağlamaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının güvende olarak taşınması için üst düzey önlemler alırken üstlendiğimiz her nakliyatı da tem belirttiğimiz süre için de tamamlamakta ve hakkımızda en güvenilir nakliyat firması denilmesini sağlamaktayız.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte ve her müşterimizin yüzde yüz memnun olmasını sağlamaktayız. Bu amaçla hizmet kalitesinden ödün vermeden disiplinli olarak çalışmanın yanında ayrıca güler yüzlü ve anlayışlı olmaya da önem vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz Kocaeli ili içinde olduğu gibi tüm ülkede de nakliyat hizmeti almak isteyen kişilerin aynı üstün kaliteyi bulabilmeleri için ekiplerimizi genişletirken araç filomuzu da büyütmekteyiz.

Bireysel nakliyat ihtiyaçlarının karşılanması için hizmet vermenin yanında kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızı bu konuda deneyimli ve uygun araçlarımız ile karşılamaktayız. Oluşturduğumuz nakliyat ağı ile ülkenin her noktasına eşyalarınız, ürün ve mallarınızı tam zamanında ulaştırmakta ve nakliyat sorunu yaşamanızı da önlemekteyiz.

Üstün kalitede hizmetimizi uygun fiyatlar ile alabilmenizi sağlamak amacıyla da düşük kar marjı ile çalışmaktayız.  Her müşterimizin bütçesine özel nakliyat çözümleri bulmasını sağlıyor olmamız ile de hakkımızda kaliteyi uygun fiyatlar ile veren firma denilmesini sağlamaktayız. Dinamik bir ekip olarak Avrupa’da geliştirilmekte olan nakliyat yöntemlerini takip etmekte ve bunları da ülkemize getiren öncü firma olmayı başarmaktayız. Size özel nakliyat hizmetlerimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.