Hizmet Politikamız

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Nakliyat sektörünün lideri olan Ayazlılar Nakliyat firmamız uyguladığı müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası ile rakiplerimize örnek olmaya devam etmektedir. Dinamik bir ekip ile hizmet vermekte ve hizmet kalitemizi her zaman üstün tutmaya ve bir adım öne götürmeye çalışmaktayız. Bu amaçla araştırmaya ve teknolojiyi de yakından takip etmeye devam etmekteyiz. Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve onların eşyalarının büyük bir titizlikle güvende olarak nakliyesinin gerçekleşeceğinden emin olmalarını sağlamaktayız.

Kocaeli şehrimizde yaşayan kişilerin alacakları üstün kalitede nakliyat hizmeti ile evlerini ve ofislerini aşıma sırasında sıkıntı yaşamalarını değil aksine memnun olacakları bir deneyim yaşamalarını sağlamaktayız. Nakliyat sektöründe en çok yapılan yanlışlık işin ehli olmayan kişilere yaptırılmasıdır. Bunu bilmekte ve asla firmamızda işini sevmeyen ve iyi yapmayan kişilerin yer almasına izin vermemekteyiz. Ekibimize kattığımız her personelin mutlaka gerekli iş başı eğitimlerini almasını ve yapılan testlerde başarılı olması halinde ekibimizde yer almasını sağlamaktayız.

Garantili Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Taşınması gereken kişiler için en büyük endişe bu sırada eşyalarının zarar görmesidir. Bunun yaşattığı endişe ise garantili hizmet veriyor olmamız ile ortadan kalkmaktadır. Firma olarak tüm nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimize garanti vermekteyiz. Bu garantiyi de işinin uzman olan ekiplerimiz ve onları koordine eden yetkili arkadaşlarımız ile işimizi sıfır hata ile yapıyor olmamızdır. Nakliyat sırasında eşyaların güvende olması kadar önemli bir diğer nokta ise nakliyat süresinin kısa olmasıdır. Bu nedenle de tüm müşterilerimize hizmet vermemiz sırasında nakliyatın hangi saatte başlayacağı ve biteceği konusunda bilgi vermekte ve asla bir gecikme yaşanmasına izin vermemekteyiz.

Geniş ekiplerimiz ile bireysel nakliyat ihtiyaçlarınız gibi kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızı da karşılayarak bu üstün kalitede hizmetimizden daha çok kişi ve kurumun yararlanmasını sağlamaktayız. Firmamız geniş araç filosu ile ülkemizin her noktasına nakliyat hizmeti götürmektedir. Araçlarımızın yeni model, kapalı kasa olması kadar taşınacak eşyanın içinde zarar görmeden taşınması için gerekli şartlarında oluşturulmuştur.  Avrupa’da geliştirilen nakliyat tekniklerini ülkemize ilk getiren firma olarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini 7/24 aralıksız çalışarak başarmaktayız.

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.