Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede vermekte olan firmamız evinizi taşımanız gerektiğinde sorun yaşamayacağınız ve eşyalarınızın güvende olacağı bir nakliyat sürecini sizlere sunmaktadır.  Uzun yıllardır sektörde yer alan firmamız edindiği deneyim ile evinizi taşımanız sırasında stres yaşamanıza izin vermemektedir. Planlı olarak çalışan bir firma olarak evinizi oluşturacağımız taşınma planı ile taşırken sizlerin de yorulmanızı önlemekteyiz. Bütün süreci yetkili arkadaşımız ile yürütmekte ve taşınma sırasında zaman kaybı yaşamanızı da önlemekteyiz.

Ayazlılar nakliyat olarak müşteri memnuniyetini sağlamanın en önemli yolunun eşyaların güvende olacağı ve kısa zamanda tamamlanacak bir nakliyat süreci olduğunu bilmekte ve bu şekilde çalışmaktayız. Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve eşyalarını kendi eşyalarımız gibi kabul ederek zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktayız.

Garantili Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Kadıköy evden eve nakliyat olarak işimizi hatasız yapıyor olmanın öz güveni ile garanti vermekte ve içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Profesyonel nakliyat hizmeti vermekte ve eşyalarınızın taşınması için firmamız tercih etmeniz halinde şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Eşyaların toplanması ve isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi hizmetini vermekteyiz.
  • Taşınma günü geniş bir ekip ile gelerek kaliteli ambalaj malzemesi ve özel teknikler ile her eşyayı kendi cinsine uygun olarak paketleme yapmaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını yeni adreste de montajını firmamız bünyesinde ki ustalarımız ile gerçekleştirmekteyiz.
  • Eşyaların trafiğe çıktığında güvende olması amacıyla kapalı kasa içleri süngerle kaplı araçlar kullanmaktayız.
  • Üst katlarda oturan kişiler için asansörlü nakliyat hizmeti vermekte ve eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında ortaya çıkabilecek riskleri önlemekteyiz.
  • Güler yüzlü ve anlayışlı olarak verdiğimiz hizmetimizi tam belirttiğimiz süre içinde tamamlamaktayız.

Kadıköy evden eve nakliyat sırasında sigortayı asla ihmal etmemekte ve İstanbul içinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Sigortayı ekibimiz evinize girdiği anda başlatarak yeni adresten ayrılana kadar da devam ettirmekteyiz.  Taşınmanız sırasında bütçenize uygun fiyat çözümlerini de yetkili arkadaşlarımızın eşyalarınızı görmesi ile sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online alabilirsiniz.

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.