Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

 

Maltepe evden eve nakliyat hizmeti günümüzde neredeyse tüm nakliyat firmaları tarafından verildiği belirtilmektedir. Bunun yanında işini titizlikle yapan Ayazlılar Nakliyat firmamız ise sigortayı eşyaların gerçek değerinden yapmaktadır. Bu oldukça önemli bir noktadır. Çünkü olası bir kaza durumunda sigorta şirketi eşyaların gösterdiği değer üzerinden ödeme yapmaktadırlar. Firma olarak eşyaların gerçek değerinden sigortalanması için de ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Uzman eksper arkadaşlarımızın taşınma öncesinde adresinize yapacağı ziyaret ile eşyaların gerçek değinin belirlendiği bir ekspertiz raporu hazırlanmaktadır.

Bu rapor doğrultusunda sigorta yapılmakta ve sizlerin içinizin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamanız sağlanmaktadır. Diğer firmaların aksine bizler sigortayı tüm süreç boyunca sürdürmekteyiz. Yani ekibimiz evinize girdiği anda sigortayı başlatmakta ve eşyalar yeni adres taşınarak yerleştirildikten ve ekibimiz evinizden ayrılana kadar devam ettirmekteyiz.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti Almanın Yararları

Maltepe evden eve nakliyat yapılması taşınma sırasında siz ne kadar dikkatli olursanız olun istenmeyen kazaların her zaman olabileceği gerçeği nedeniyle önem taşımaktadır. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde firmamızdan profesyonel hizmet almanız takdirde bu sigorta çoğu zaman ilave bir önlem olarak yapılmakta ama eşyalarınızın zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır. İşinde uzman ekiplerimiz ile eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Bu şekilde TSE standardında kaliteli malzeme ve özel teknikler ile koruma altına alınan eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Nakliyat sırasında eşyalarınızın güvenliğinin birinci önceliğimiz olması ile üst katlarda oturuyor olmanız halinde asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bina merdivenlerini kullanmayarak eşyalar için konforlu bir taşınma süreci oluşturmakta aynı zamanda taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız.

Maltepe evden eve nakliyat yapmakta olan firmamız sağladığı üst düzey müşteri memnuniyeti ile müşteri portföyünü genişletmeye devam etmektedir. İstanbul içinde olduğu gibi şehir dışına taşınması gereken kişiler için de üstün kalitede hizmet vermekte ve sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktayız. Güvenilir bir firma olmayı da sizlere verdiğimiz tüm sözlerde durarak başarmaktayız. Nakliyat sırasında verdiğimiz sigorta desteği için ilave ücretler almamakta ve bütçenizin zorlanmadan taşınmanızı sağlamaktayız. Yılın her günü çalışan firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi online alabilirsiniz.

 

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.