Misyon Vizyon

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Nakliyat sektörünün öncü firması olarak üstlendiğimiz misyonumuz un farkında olarak profesyonel ekibimiz ile gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet kalitemizden ödün vermeden şevkle çalışmaya devam etmekteyiz. Sektörümüzün özverili bir çalışma gerektirdiğini bilmekte ve bunun içinde yılın her günü her saati gerektiğinde hizmet verebilecek çalışmayı seven kişiler ile ekiplerimizi kurmaktayız. Sıfır hata ile hizmet verme amacımızı gerçekleştirmek için tüm personelimize düzenli eğitimler vermekteyiz. Verdiğimiz bu eğitimler ile çalışanlarımızın kendilerini de geliştirebilmelerini sağlamaktayız.

Nakliyat sektöründe zamanın ne kadar kıymetli olduğunu bilmekte ve üstlendiğimiz her nakliyat için belirlediğimiz süreyi aşmamakta ve bu şekilde sizlerin de zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz. Verdiğimiz bireysel nakliyat hizmetlerinizin yanında kurumsal nakliyat hizmetleri alanlarında uzman personellerimiz bulunmakta ve bütün süreci koordine etmektedir. Bu şekilde firmamıza emanet ettiğiniz eşya, ürün ve mallarınızın hedefine güvende ve tam zamanında varacağını bilmenizi sağlamaktayız. Tüm Türkiye’ye hizmet verme amacımızı gerçekleştirmek için de tüm ülkeyi kapsayan bir nakliyat zinciri oluşturmuş olmamız ile de müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmekteyiz.

Vizyon

Taşınma ve nakliyat hizmeti alma sırasında yaşanan stresin farkında olan firmamız bu stresi ortadan kaldırmak için profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir. Profesyonel ekiplerimizin anlayışlı ve güler yüzlü olarak verdikleri hizmet ile de içlerinin rahat etmesini sağlamaktayız. Vizyonumuz gereği modern nakliyat yöntemleri kullanmakta firmamızı geliştirirken rakiplerimize de örnek olmaya devam etmekteyiz. Firmamızın güvenilir olması amacımızı gerçekleştirmiş olmamız ile artan talepleri karşılamak için firmamızı büyütürken aynı zamanda ekonominin güçlenmesine de katkıda bulunmakta ve yeni iş alanları açmaktayız. Ekiplerimizi büyütürken işe aldığımız kişilerinde huzurlu ve mutlu olarak çalışabilecekleri düzenli bir işleri olmasını sağlamaktayız.

Nakliyat sektöründe standart olarak verilen hizmetler bulunmakla birlikte firmamız her müşterisinin özel olduğunu bilmekte ve bunun için özel nakliyat çözümler üretmektedir. Yüksek kar elde etmek yerine firmamız müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve bu amaçla da düşük kar marjı ile hizmet vermekteyiz. Bu şekilde de sizlerin bütçeleriniz zorlanmadan üstün kalitede nakliyat hizmeti alabilmenizi sağlamaktayız. Her sorunuzun anında cevap bulmasını da müşteri temsilcilerimiz ile sağlamaktayız.

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.