Ofis Taşımacılığı

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Kocaeli ofis taşımacılığı titizlikle verilmesi gereken hizmetler arasında yer almaktadır. Kıymetli ofis eşyalarının hasar görmeden taşınması kadar taşınma süresinin de kısa olması gerekmektedir. Ayazlılar Nakliyat firmamız sektörde uzun yıllardır yer almanın deneyimi ve profesyonel ekipleri ile ofislerinizin taşınmasını üstün kalitede hizmeti ile gerçekleştirmekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Dinamik bir ekibe sahip olan firmamız teknolojiyi yakından takip etmekte ve bu şekilde eşyalarınız için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktadır.

İşlerinizi yürüttüğünüz ofislerinizin her kapalı kaldığı günün zarar etmenize neden olacağını bilmekte ve bunun için yılın her günü ve her saati hizmet vermekteyiz. Ofisinizi taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde uygun olduğunuz günü tespit ederek bu gün için taşınma planı oluşturmakta ve adım adım uygulamaktayız. Taşınma öncesinde nakliyatın maliyetini bilmeniz için de ofisinize ücret almadan bir ziyaret gerçekleştirmekte ve eşyaları gördükten diğer gerekli bilgileri de aldıktan sonra size özel fiyatımızı sunmaktayız.

  

  

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

 Ofis taşımacılığı hizmetinde güvenilir firma tercihi yapılması önem taşımaktadır. Kıymetli ofis eşyalarının zarar görmemesi gibi ayrıca kayıp olmaması içinde bu önemlidir. Firmamızın tüm personeli gerekli güvenlik kontrollerinden geçmiş ve işinde en iyi olan kişiler arasından seçilmektedir. Bu kişilerden oluşturduğumuz ekiplerimiz ile de şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile eşyaları ekiplerimiz ile toplamakta kaliteli ambalaj malzemesi ile de her eşyayı cinsine uygun teknik ile koruma altına almaktayız. Her masanın eşyasını ayrı olarak toplamakta ve bu şekilde yerleşme sırasında sorun yaşanmasını da önlemekteyiz.
  • Asansörlü nakliyat yapmakta ve üst katlarda olan eşyaların güvenli olarak araçlara yüklenmesini sağlamaktayız.
  • Kapalı kasa araçlar ile nakliyatı gerçekleştirmekte ve bu şekilde eşyaların trafiğe çıktığında iklim şartlarından etkilenmesini de önlemekteyiz.

Kocaeli ofis taşımacılığı hizmetimizi sigortalı olarak vermekteyiz. Kocaeli merkezli olan firmamız şehrimizin trafiğinin yoğun ve kazaların olabileceği gerçeği ile sigorta yapmakta ve bir hasar oluşması halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktadır. Şehir dışına ofisinizi taşımanız gerektiğinde de aynı üstün kalitede hizmeti almanızı sağlamaktayız.

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.