Paketleme Ve Ambalajlama

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Körfez Evden Eve Nakliyatta Paketleme ve ambalajlama evinizi taşımak için profesyonel olarak hizmet veren  Körfez Evden Eve Nakliyat firmamız ile çalışmanız halinde sizlere sunulmaktadır. Ev taşıma sırasında en büyük endişe eşyaların taşınma sırasında zarar görme ihtimalidir ve bu ihtimali ortadan kaldırmanın en etkili yolu ise kaliteli malzeme ve doğru teknik ile eşyaların koruma altına alınmasıdır.  Körfez Evden Eve Nakliyatta Ayazlılar Nakliyat olarak firmamız her müşterisinin eşyasını kendi eşyası gibi görmekte ve bunun için de alanında uzman ekipler ile hizmet vermektedir.

Evinizi taşımak için  Körfez Evden Eve Nakliyat tercih etmeniz halinde nakliyat öncesi adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu ziyaret sırasında da eşyaları yerinde görerek nakliyat için bütçenize uygun fiyat teklifimizi sunmanın yanında ayrıca eşyaların miktarını görmekte ve kaç kişilik bir ekip ile taşınma planı yapılması gerektiği de tespit edilmektedir. Sizin uygun olduğunuz gün için planlama yapılmakta ve daha sonrasında da taşınma günü belirttiğimiz saatte evinize gelerek zaman kaybı yaşamanıza izin vermemekteyiz.

  

  

Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Ücretli mi?

Paketleme ve ambalajlama hizmeti firmamızı tercih etmeniz halinde ilave ücret alınmadan verilmektedir. Aslında firma olarak müşterilerimizin bizi tercih etmeleri halinde taşınma sırasında sadece özel eşyalarını toplamalarını istemekte diğer eşyaların toplanmasını ise bize bırakmalarını istemekteyiz. Bunun nedeni ise ev eşyalarının farklı cinsleri olduğu ve uygun teknik ile paketleme yapılmadığı takdirde eşyanın zarar görme ihtimalinin yüksek olduğudur. Bu konuda eğitim almış ve işini hatasız yapan ekiplerimiz de eşyaları cinslerine uygun olarak koruma altına almaktadırlar. Mobilyalar ve elektronik eşyalar sökülmekte ve daha güvenli olarak taşınması sağlanmaktadır.

Paketleme ve ambalajlama sırasında kırılma ihtimali yüksek eşyalar için de içleri köpüklü kutular kullanmakta ve koruma düzeyini arttırmaktayız. Bu şekilde hazırladığımız eşyalarınızın üst katlarda olması halinde ise  Körfez Evden Eve  asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye almaktayız. Bu şekilde taşınma süresini de kısaltmakta ve yeni evinizde normal hayatınıza kısa sürede başlayabilmenizi sağlamaktayız. Kocaeli merkezli firmamız ilimizde yaşayan kişiler için ev taşımayı sorunlu bir süreç olmaktan çıkartmakta ve memnun olacakları bir taşınma deneyimi taşımalarını sağlamaktadır. Eşyalarınızın güvende olacağı bir taşınma deneyimi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.