Parça Eşya Taşıma

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Kocaeli parça eşya taşıma hizmetimiz ile bir miktar ağır eşyanızın taşınması gerektiğinde bunun için uygun çözümler bulmanızı sağlamaktayız. Bazen insanlar çeşitli nedenler ile eşyalarının bir kısmını farklı bir adrese göndermek istemektedirler. Bu durumda ise akla ilk kargo şirketleri geliyor olsa da onların yüksek maliyetleri kişilerin bu isteklerinden vaz geçmelerine neden olabilmektedir. Ayazlılar Nakliyat firmamız ise bu isteğin uygun fiyatlar ile gerçekleşmesi için uzun yıllardır hizmet vermektedir. Nakliyat sırasında eşyaların koruma altında olmasını bu konuda ki deneyimimiz ile sağlamakta ve uygun fiyatlarımız ile parça eşyalarınızın ülkenin her il ve ilçesine sorunsuz taşınmasını sağlamaktayız.

Ev ya da ofis eşyası da çok fazla olmayan kişilerin uygun fiyatlı nakliye çözümü aramaları halinde parça eşya taşımacılığı hizmetimizi sunmaktayız. Bu hizmetimiz ile aynı yönde taşınacak olan eşyaları tek bir araca yüklemekte ve maliyetin düşmesini sağlamaktayız. Eşyaları adresinizden teslim almakta ve istediğiniz adrese de belirttiğimiz süre içinde taşımaktayız. Bu şekilde parça eşyalarınızın taşınması sırasında sizlerin de zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.

  

  

Kocaeli Parça Eşya Taşıma Ücretleri

Kocaeli parça eşya taşıma size özel bir hizmet olarak verilmekte olmasından dolayı belli bir fiyat listesi olması mümkün değildir. Parça eşyanızı taşımak için firmamızı tercih etmeniz halinde eşyanın miktarına ve gideceği adrese bağlı olarak özel fiyat teklifimizi sunmaktayız. Bu teklifimizi onaylamanız sonrasında ise adresinize gelmekte eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için uygun teknik ve malzeme ile paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Bunun ardından da eşyaların üst katlarda olması halinde asansör sistemlerimizi devreye alarak güvenle araçlarımıza almaktayız.

Kocaeli parça eşya taşıma hizmetimiz ile eşyaların başka bir adrese gönderilmesi sırasında karşı tarafın bekleyerek zaman kaybı yaşamaması için ne zaman teslim edileceği bilgisini de vermekteyiz. Güvenilir bir nakliyat firması olarak tam söz verdiğimiz saatte de eşyaların teslim edilmesini sağlamaktayız. Kocaeli merkezli firmamız şehrimizden Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine parça eşya göndermek istediğinizde bunun için uygun fiyatlı çözümler bulmanızı sağlamaktadır. Hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için firmamız müşteri temsilcileri ile online görüşme yapabilirsiniz.

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.