Şehiriçi Nakliyat

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Kocaeli Şehir içi nakliyat hizmetini vermekte olan firmamız evinizi ya da ofisinizi şehir içinde taşımanız gerektiğinde bunu sıkıntı yaşamadan gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Eşyalar için üst düzey koruma önlemleri almakta ve hızla işimizi tamamlayarak kısa sürede taşınabilmenizi sağlamaktayız. Ayazlılar Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekte ve yılın her günü çalışarak uygun olduğunuz gün içinde taşınmanızı sağlamaktayız.

Taşınma sırasında sıkıntı yaşatan ve zaman kaybına neden olan şeylerden birisi eşyaların toplanması ve yerleştirilmesidir. Firmamız geniş ekipleri ile verdiği hizmet sırasında eşyaların toplanması ve isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi işlemini yapmaktadır. TSE standardında malzeme kullanarak paketleme ve ambalajlama yapmakta kırılma ihtimali yüksek eşyaları içleri köpüklü kutulara yerleştirmektedir. Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajı yeni adreste ise montajı yapılması işlemini de firmamız ustaları yapmaktadır.

  

  

Kocaeli Şehir içi Nakliyat Fiyatları

Kocaeli Şehir içi nakliyat hizmetini almak istediğinizde bunun için kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile almak istemeniz normal bir durum olmaktadır. Bu beklentilerinize de firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden düşük kar marjı ile çalışarak cevap vermektedir. Her nakliyatın maliyetinin farklı olduğunu bilmekte ve asla telefonda fiyat vermeyerek adresinize gelerek fiyat teklifimizi sunmaktayız. Teklifimizi onaylamanızın ardından taşınma günü geniş ekiplerimiz ile gelerek işimizi dikkatle gerçekleştirmekteyiz.

Dikkatle paketleme ve ambalajlama yaptığımız eşyaları asansörlü nakliyat yöntemi ile eşyaları araçlarımıza almaktayız. En yüksek katlara dahi ulaşan modern asansörlerimiz ile rezidans ve plazalarda yaşayan kişilerin de sorun yaşamadan taşınmalarını sağlamaktayız. Kapalı kasa, yeni model araçlarımız ile nakliyat yapmakta ve bu araçların içlerini süngerle kaplayarak eşyaların araç içinde olduğu sürede güvende olmasını sağlamaktayız. Şehir içi nakliyat sırasında nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati tam olarak verebilmekte ve bu şekilde sizlerin zaman kaybı yaşamanızı da önlemekteyiz.

Kocaeli Şehir içi nakliyat hizmetimizi sigortalı olarak almanızı sağlamakta olan firmamız eşyaların taşınması sırasında istenmeyen kazaların olması halinde oluşan zararın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Kocaeli merkezli firmamız şehrimizin tüm ilçeleri arasında taşınmanız gerektiğinde bunun için profesyonel ekiplerimiz ile yanınızda yer almaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için online iletişime geçebilirsiniz.

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.