Sigortalı Nakliyat

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Kocaeli Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti son yıllarda sektöre getirilen yenilikler arasında yer almaktadır. Bu hizmet ile taşınma sırasında istenmeyen kazaların olması halinde ev sahiplerinin oluşan hasardan dolayı sıkıntı yaşaması önlenmektedir. Kocaeli  evden eve nakliyat firmamız tüm hizmetlerini sigortalı olarak vermekte ve bu şekilde de içlerinin rahat olacağı bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır. Verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınma öncesinde adresinizi ziyaret etmekte ve eşyaların gerçek değerini belirleyerek sigortayı bu şekilde yapmaktayız.

İşini dikkatle yapan Kocaeli evden eve nakliyat firmamız tüm ihtimalleri göz önünde bulundurmakta ve sigortayı taşınma günü ekibimiz evinize girdiği an başlatarak eşyalar yeni adresinize taşınarak ekibimiz adresinizden ayrılana kadar da devam ettirmektedir. Kocaeli evden eve nakliyat Firmamızın sigortalı nakliyat yapıyor olması nedeniyle sizlerin içinizin rahat olmasını sağlamanın yanında ilave önlemleri de almayı ihmal etmemektedir. Taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi için en önemli nokta olan paketleme ve ambalajlama alanında uzman ekipler ile yapılmakta ve eşyalar koruma altına alınmaktadır.

  

  

Kocaeli Sigortalı evden eve nakliyat Ücretleri

Kocaeli evden eve Sigortalı nakliyat hizmeti bazı nakliyat firmaları tarafından ilave ücretler alınarak yapılmakta olduğundan müşterilerimiz bizlerden de bunun ücreti konusunda bilgi almak istemektedirler. Oysa Kocaeli evden eve nakliyat firma olarak müşterilerimizin eşyalarının hiçbir zarar görmeden taşınması ve onların yüzde yüz memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamaları birinci önceliğimizdir. Bunun için de Kocaeli evden eve sigortalı nakliyat hizmetimizi ilave ücretler almadan sunmaktayız. Taşınma öncesinde yaptığımız ziyaret sırasında sunduğumuz fiyat teklifinin içinde sigorta da bulunmakta ve taşınma sonrasında da ekstra maliyetler ile karşılaşmanızı önlemekteyiz.

Kocaeli evden eve Sigortalı nakliyat yapmakta olan firmamız ile eşyalarınızı taşımanız sırasında nakliyatın kısa sürede tamamlanması için geniş ekipler ile hizmet vermenin yanında modern nakliyat yöntemlerini de kullanmaktayız. Bu yöntemler arasında ise üst katlarda oturan kişilerin eşyalarını taşımak için asansörlü nakliyat yapıyor olmamız bulunmaktadır. Dikkatle paketleme ve ambalajlama yaptığımız eşyaları asansörlerimiz ile araçlara yüklemekteyiz. Kapalı kasa, içleri süngerle kaplı araçlarımız ile de eşyalar için güvenli ve konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Kocaeli merkezli olan firmamız şehir içinde olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de eşyalarınızın güvende olacağı bir nakliyat hizmeti almanızı sağlamaktadır.

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.