Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar evden eve nakliyat nakliyat hizmetimiz ile şehir içinde taşınma sırasında sizlerin yanınızda yer almakta ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Sektörün lider firması olarak profesyonel ekiplerimiz ile dikkatle verilmesi gereken bu hizmeti üstün kalitede vermekteyiz. Uzun veya kısa yola çıkan eşyalarınız için üst düzey güvenlik önlemleri almakta ve zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız. İstanbul merkezli firmamız ülkemizin her il ve ilçesine sizler için hizmet götürmekte yeni adresinize en kısa zamanda taşınabilmenizi sağlamaktadır.

Yola çıkacak eşyaların zarar görmemesi için en önemli noktalar arasında eşyaların profesyonel kişiler tarafından paketleme ve ambalajlama yapılması yer almaktadır. Firmamızın bu konuda uzman ekipleri TSE standardında malzeme ve her eşyanın cinsine uygun teknik kullanarak paketleme ve ambalajlamayı yapmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek eşyalar içleri köpüklü kutulara yerleştirilmekte ve koruma düzeyi de arttırılmaktadır. Uzun yolda eşyaların içinde olacağı araçların içleri süngerle kaplanmakta ve eşyaların sarsılmadan zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır. Tüm araçlarımız kapalı kasa olmakta ve eşyaların iklim şartlarından etkilenmesi önlenmektedir.

Üsküdar evden eve nakliyat Nakliyat Fiyatları

Üsküdar evden eve nakliyat nakliyat hizmetini almak isteyen kişiler bunun üstün kalitede aynı zamanda da bütçelerine uygun fiyatlar ile olmasını istemektedirler. Ayazlılar Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekte olan firmamız bu beklentiyi karşılamaktadır. Bunun için ücret almadan eşyalarınızı yerinde görmekte olan yetkili arkadaşlarımız yeni taşınacağı adres hakkında da bilgi alarak bütçenize uygun fiyat teklifleri sunmaktadırlar. Bu fiyat teklifimizi onaylamanızın ardından da taşınma planı oluşturulmakta ve bir aksilik olmasına izin verilmeden yetkili arkadaşımızın denetiminde bu plan gerçekleştirilmektedir.

Evden eve nakliyat sırasında en önemli noktalardan birisi de sigorta olmaktadır. Eşyaların taşınması sırasında mümkün olan tüm önlemlerin alınmasına rağmen istenmeyen kazalar olması halinde bunun sigorta şirketi tarafından tam olarak karşılanması için eşyaları gerçek değerinden sigorta yapmaktayız. Sigortayı ekiplerimiz evinize girdiği anda başlatmakta ve yeni adresinize eşyalar yerleştirildikten sonra ekiplerimiz ayrılana kadar da devam ettirmekteyiz. Her müşterimizin özel olduğunu bilerek üstün kalitede hizmet vermekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

 

ayazlilarbeyazlogo.png
Ayazlılar Nakliyat olarak yeni nesil taşımacılık sistemlerini tüm hizmetlerimizde en iyi şekilde kullanabiliyor, alanında uzman personellerimiz ile birlikte sizlerin stresini ortadan kaldıracak şekilde çalışıyoruz. Firma olarak tecrübemiz ve yetkinliklerimiz bizlere üstün kalite hizmet vermenin kolaylığını sağlıyor. Sizlerde hemen firmamıza ulaşın ve hizmetlerimizden yararlanın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.